• Nüman

    Sezoninė skandinaviško DNR virtuvė, paįvairinta skoniais iš viso pasaulio.

Nüman restoranas

Nüman yra seno ir lėto kaip pati istorija Nemuno archajiška vardo forma. Vietinių širdyse ir mintyse Nemunas – lyg orientyras, reiškiantis namus. Pagal jį pavadinta gatvė vingiu sujungia upės krantinę su Kauno senamiesčiu, ir būtent joje Nüman įkūrė savo namus – taip arti judrių miesto arterijų, tačiau visiškoje ramybėje, tarsi kitame pasaulyje.

Mes siekiame, kad patirtis būtų nepriekaištingai maloni – visada, kiekvieną kartą. Nüman tikslas – nuo pirmosios minutės žadinti pojūčius ir kelti emocijas, kurios lydėtų ir kurį laiką po vakarienės. Savo mylimus namus atlaisvinome nuo visko, kas nebūtina ir netikra. Numan kiekviena šypsena yra nuoširdi. Degustaciniame meniu pateikiame tik tuos patiekalus, kuriais tikime, kad verta su jumis pasidalinti. Nes žmones mes mylime taip pat karštai kaip puikų maistą.

Darbo laikas

Antradieniais – Šeštadieniais 16 – 24 val.

Dovanų kuponas

Dovanokite išskirtinį skonį ir dėmesį. Mūsų restorano darbuotojai padės išsirinkti dovanų kuponą „Nüman” paslaugoms.

Svarbu: Jei esate alergiškas ar turite specialių pageidavimų maistui apie tai informuokite mūsų padavėjus. Restorane galima atsiskaityti visomis kreditinėmis kortelėmis, išskyrus „Diners Club“ ir „American Express“ korteles. Restoranas neriboja aprangos kodo. Restoranas yra pritaikytas neįgaliesiems.

Staliukų rezervacija

Šansas gauti staliuką be rezervacijos – labai menkas. Siekiame, kad kiekvienas apsilankymas mūsų restorane taptų nepriekaištingai malonia patirtimi, todėl rezervacija užtikrins, kad gausite savo mėgstamą staliuką pageidaujamu laiku. Išankstinė rezervacija padeda atskleisti siekiamą ryšį tarp maisto ir kultūros bei visus „fine dining“ standartus – mūsų virtuvės komanda bus tinkamai pasirengusi pasirūpinti svečių komfortu.

Restorane malonu bendrauti. Pietų metu svečiai kviečiami pietauti prie bendro, 8 asmenis talpinančio, „Table 50“ stalo. Rezervuojant aštuonvietį staliuką „Whole Experience“ valgiaraščiui, prašysime atlikti 35 procentų avansinį mokėjimą, kuris, neatšaukus rezervacijos ar rezervuotu laiku neatvykus į restoraną, bus negrąžinamas. Didesnėms nei 8 asmenų grupėms rezervaciją atlikti rekomenduojame dieną prieš apsilankymą restorane.

Mes maloniai sutiksime svečius ir be rezervacijos, tačiau staliuko palaukti kviesime restorano baro zonoje.

Jūsų rezervacijas priimame elektroniniu paštų info@numan.lt, telefonu +370 611 544 39, taip pat www.numan.lt rezervacijos sistemoje.